Twój zakres obowiązków

  • Kwalifikacja urządzeń,

  • Kwalifikacja pomieszczeń,

  • Kwalifikacja systemów pomocniczych (woda oczyszczona, sprężone powietrze, para czysta),

  • Okresowe przeglądy statusu kwalifikacji urządzeń, pomieszczeń i systemów pomocniczych,

  • Udział w walidacji systemów skomputeryzowanych GxP,

  • Udział w weryfikacji wymagań integralności danych dla systemów skomputeryzowanych GxP,

  • Okresowe przeglądy systemów skomputeryzowanych GxP,

  • Walidacja transportu produktów gotowych oraz „in bulk”,

  • Opracowywanie i aktualizacja Głównych Planów Walidacji,

  • Opracowywanie i aktualizacja procedur działowych z zakresu kwalifikacji urządzeń, pomieszczeń i systemów pomocniczych,

  • Weryfikacja i aktualizacja dokumentacji działowej na zgodność z Globalną Dokumentacją Jakościową oraz wymaganiami GMP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowane farmaceutyczne, chemiczne, biotechnologiczne lub pokrewne

  • Doświadczenie w pracy w dziale jakości – min. 2 lata – warunek konieczny,

  • Znajomość zasad GMP i specyfiki pracy w przemyśle farmaceutycznym – warunek konieczny,

  • Znajomość zagadnień dotyczących kwalifikacji urządzeń, pomieszczeń, systemów pomocniczych, walidacji systemów skomputeryzowanych i integralności danych – warunek konieczny,

  • Duża dokładność w wykonywaniu pracy, dbałość o szczegóły,

  • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne, umiejętność współpracy w ramach zespołu i z innymi działami firmy,

  • Znajomość j. angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji i udział w spotkaniach ze specjalistami z zagranicznych oddziałów firmy,

  • Skrupulatność i dokładność, umiejętność rozwiązywania problemów,

  • Dobra znajomość MS Office,

  • Chęć podnoszenia kwalifikacji i uczenia się nowych rzeczy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Zadaniowy czas pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy.

We kindly ask you to add the following clause to your application: „I hereby express my consent to the processing of my personal data by SyVento Sp. z o. o. for the purpose of existing recruitment process”. If you want us to keep the submitted documents for the purposes of future recruitment processes, we kindly ask you to add the following clause to your application: „I hereby express my consent to the processing of my personal data by SyVento Sp. z o. o. for the purpose of future recruitment processes for a period of 3 years from the date of submission of this document, in order to analyse them in terms of the recruitment processes carried out in SyVento Sp. z o. o.”

    Check also
    Internship Program
    Technologist in Fill and Finish Team
    Process Engineer
    Bioassay Scientist
    R&D Specialist (mRNA Synthesis specialist)
    R&D Specialist- LNP/Liposomes Scientist